اتومبیل با سوخت آب

20091130163420956

WFC – اتومبیل با سوخت آب

یک اتومبیل، خودرو، خودرو یا ماشین یک وسیله نقلیه چرخ دار مورد استفاده برای حمل و نقل مسافر است که همچنین موتور یا موتور خود را حمل می کند. اغلب تعاریف این اصطلاح مشخص است که خودروها برای طراحی در جاده ها طراحی شده اند تا بتوانند برای یک تا هشت نفر مسافرتی به طور معمول دارای چهار چرخ باشند و عمدتا برای حمل و نقل مردم به جای محصولات ساخته شوند.

سال 1886 سال تولد خودروی مدرن – با ، توسط کارل بنز مخترع آلمانی در نظر گرفته شده است. واگن برقی به زودی جایگزین واگن های طراحی شده حیوانات شد، به ویژه هنگامی که مدل فورد مدل T در سال 1908 معرفی شد، برای بسیاری از مردم مقرون به صرفه بود.

اصطلاح “خودرو” قبلا نیز در زمینه سیستم های راه آهن الکتریکی برای نشان دادن یک ماشین است که به عنوان یک لوکوموتیو کار می کند، بلکه فضای برای مسافران و غرفه را فراهم می کند. این ماشین های لوکوموتیو اغلب در راه های حومه توسط هر دو سیستم های راه آهن بین شهری و بین المللی استفاده می شود.

در سال 2010 برآورد شد که تعداد خودروها به بیش از 1 میلیارد خودرو افزایش یافته است که از 500 میلیون سال قبل از سال 1986 افزایش یافته است. این تعداد به سرعت در حال افزایش است، به ویژه در چین، هند و سایر نقاط د

No backers yet. Be the first!

Project update!

Author

Greg Smith
Created 6 Campaigns • View Profile

Ask a Question

Please leave a Comment